Prodejní akce musí být vidět

Připravit úspěšnou prodejní akci by pro dobrého obchodníka neměl být problém. Stačí, když se bude držet pár notoricky známých rad:

 

  1. Vytvořte ucelenou nabídku zboží, které spolu logicky souvisí. Lidé si snáz položky spojí s konkrétní akcí – letní párty, zavařování, vracíme se do školy atd.
  2. Soustřeďte akci na jedno místo – nenechte zákazníky hledat mezi regály.
  3. Zvýrazněte svou prodejní akci – zákazníci by ji neměli přehlédnout.
  4. Estetika prezentace prodejní akce má zákazníky nalákat ke koupi.
  5. Jakmile akce skončí, není dobrou vizitkou prodejny nechat ji „stárnout“ zákazníkům na očích.

Jak dosáhnout nejlepšího výsledku?

Perfektními pomocníky pro prodejní akce jsou mobilní prvky jako např. prodejní stůl YourTable Switch nebo mobilní regál wire tech 100 mobile.

Obě tyto noviky z nabídky Wanzl umístíte ve svém obchodu přesně tam, kde je zákazníci nepřehlédnou. Jejich přítažlivý design se postará o atraktivitu vystaveného zboží. Po ukončení akce je jednoduše z prodejny stáhnete a připravíte na novou nabídku. Jejich výhodou je vysoká multifunkčnost, ergonomičnost, mobilita a estetika.

YourTable Switch - 3v1

Náš nový prodejní stůl Vás překvapí svou variabilitou. Můžete z něj mít regál, prodejní stůl na akční zboží i odstupňovaný prodejní pult. Jednoduše a bez použití nástrojů jej přeměníte do požadované formy.

YourTable Switch je mobilní, takže ho jednoduše přemístíte před pokladny nebo ke vstupu do prodejny. V nabídce jsou různé barvy a dekory.

Dostupné příslušenství vám pomůže uzpůsobit YourTable Switch pro vybrané zboží. Ať už to budou bylinky a dresinky v oddělení ovoce a zeleniny, květiny nebo velikonoční balíčky či kosmetika na Vánoce.

wire tech 100 mobile

Tento mobilní regál kombinuje všechny výhody našeho oblíbeného systému wire tech 100 s mobilním POS. Je vhodný pro prezentaci sezónního a akčního zboží. Díky robustním kolečkám ho umístíte přesně tam, kde ho zákazníci neminou. Impulzívní nákupy potom přinesou dodatečný obrat k běžně prodávanému zboží.

Na prodejně může být postaven jako solitér, nebo v případě více kusů z něj můžete vytvořit efektní regálovou stěnu v místě, kde ji momentálně potřebujete. V horní části může být reklamní tabule, která přitáhne oči návštěvníků prodejny.

Máte zájem o mobilní prvky do své prodejny? Náhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *