Pokladní boxy

Námi dodávané pokladní boxy se vyznačují vysokou kvalitou a bezpečností. Jsou konstruovány s ohledem na optimální obsluhu pro pokladní a zároveň rychlé a pohodlné odbavení zákazníka. Konstrukční řešení zajišťuje bezpečný a plynulý chod pokladního boxu i jeho dlouhou životnost.

Na výběr máte z pěti variant:

  • Geostatic (1300 – 1900 mm)
  • Geobasic (2100 – 4900 mm)
  • Geometric (2100 – 4900 mm)
  • Geobox (2100 – 4900 mm)
  • Geostar (2500 – 4100 mm)
Doplňky:
  • Ohrádka, dvířka, podlážka
  • Ochranné plexi
  • Držák monitor
  • Výběr barvy pokladny dle RAL

Pokladní box Geostatic (1300 – 1900 mm)

Pokladní box bez pohyblivého pásu. Je určen do malých a středních prodejen. Délka boxu je od 1300 mm do 1900 mm. Jedná se o nejjednodušší a cenově nejvýhodnější pokladní box. Samozřejmostí je možnost vybavení volitelným příslušenstvím.

Pokladní box Geobasic (2100 – 4900 mm)

Pokladní box s automatickým pohyblivým pásem ovládaným fotobuňkou (automaticky) nebo pedálem (manuálně). Řada Geobasic nemá ohrádku, dvířka a podlážku – má využití tam, kde není nutné, aby pokladní byla chráněna proti průvanu a vnějším vlivům. Pokladní boxy Geobasic jsou určeny do středních a velkých prodejen. Délka boxů je od 2100mm do 4900mm. Možno dovybavit řadou příslušenství.

Pokladní box Geometric (2100 – 4900 mm)

Pokladní box s automatickým pohyblivým pásem ovládaným fotobuňkou (automaticky) nebo pedálem (manuálně). Ve standardní výbavě není ohrádka, dvířka a podlážka, lze jimi pokladní box dodatečně dovybavit – využití tam, kde není nutné, aby pokladní byla chráněna proti průvanu a vnějším vlivům. Box je určen do středních a velkých prodejen. Délka boxu od 2100 mm do 4900 mm. Možno dovybavit řadou příslušenství. Jedná se o střední řadu pokladních boxů s vysokými užitnými vlastnostmi.

Pokladní box Geobox (2100 – 4900 mm)

Pokladní box s automatickým pohyblivým pásem ovládaným fotobuňkou (automaticky) nebo pedálem (manuálně). Ve standardní výbavě je ohrádka, dvířka a podlážka – využití tam, kde je nutné, aby pokladní byla ochráněná proti průvanu a vnějším vlivům. Je určen do středních a velkých prodejen. Délka boxu od 2100 mm do 4900 mm. Samozřejmostí je možnost vybavení volitelným příslušenstvím. Jedná se o nejvyšší řadu pokladních boxů, nabízí maximální komfort a velmi vysoké užitné vlastnosti.

Pokladní box Geostar (2500 – 4100 mm)

Pokladní box s automatickým pohyblivým pásem ovládaným fotobuňkou (automaticky) nebo pedálem (manuálně). Řada Geostar nemá ohrádku, dvířka a podlážku – má využití tam, kde není nutné, aby pokladní byla ochráněná proti průvanu a vnějším vlivům. Box je určen do středních a velkých prodejen. Délka boxů od 2500 mm do 4100 mm. Možno dovybavit řadou příslušenství. Jedná se o designovou řadu pokladních boxů, která vhodně doplní interiér prodejny a přitom si zachovává veškeré přednosti, kvalitu a v neposlední řadě i maximální funkčnost.

Další fotografie produktu

Realizace vybavení prodejen

Zde najdete malou ukázku z našich realizací vybavení prodejen.