Je libo Tchibo?

Inspirace z naší dílny

Značku Tchibo máme všichni spojenou s vůní lahodné kávy, která nakopne náš den. Až v pozadí vystoupí myšlenka na jejich sortiment spotřebního zboží, který nabízí v sítích obchodních řetězců, ve vlastních prodejnách a dnes i v outletech na hraničních přechodech.

Pojďme vstoupit do prodejny „Tchibo Prozente“, která se nachází na Freeportu Hatě. Otevřela ji společnost T.G. a.s. jako první outletovou prodejnu této značky. A jako outletová prodejna nabízí širokou škálu zboží ze „světa Tchibo“ se slevou až 30%. Součástí prodejny je také kávový bar s přilehlým posezením pro odpočinek a relax.

Páteří celé prodejny jsou plechové regály, které jsou doplněny o decentní dřevěné lemy.  Na prodejní ploše jsme použili přístěné i gondolové (samostatně stojících) regály. Ve fotogalerie jsou přidány i fotografie z naší instalace před zaskladněním.

Pro zvýraznění akční nabídky je obchod doplněn o několik prodejních stolů YourTable  T.02, které lze libovolně přenášet a kombinovat pro vytvoření akčních ostrůvků. Stavte se tam, až pojedete přes Hatě.

 

Všimněte si, co dokáže udělat grafika s nasvícením regálu. Je to prostě jiná liga!

Máte zájem o podobný koncept prodejny? Neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme pro vás kreativní design prodejny tak, aby se líbil vašim zákazníkům a přinášel vyšší tržby.