Chraňte své zákazníky i zaměstnance

V době překotných reakcí na pandemii se instalovala amatérská řešení i na prodejní ploše. Teď je načase dát věci do pořádku a pořídit stabilní prvky, které odpovídají prodejní kultuře a zároveň podpoří prodejní personál v dlouhodobém horizontu. Dnes totiž rozhodně platí: „Vím, že nic nevím. Neboli víme, že nevíme, co nás čeká dál.“

 

Wanzl produkty v boji proti koronaviru

Jednoduchý hygienický stojan

Rozměry: 1200 mm výška, kruhová podstava Ø 350 mm

Termální kamera k upevnění na vstupní zařízení

Termální kamera detekuje osoby, které mají zvýšenou teplotu a dále ty, kteří nemají nasazenou roušku. Vstupní zařízení těmto osobám zamezí ve vstup do provozovny a ochrání tak ostatní zákazníky i zaměstnance. 

Termální kameru lze doplnit na vstupní zařízení Wanzl typu:

  • Technoport
  • Turnstile Sirio
  • Turnstile EasyGo
  • Galaxy Gate,
  • Galaxyport

Odpadkový koš s víkem

Stabilní odpadkový koš z kovu s pedálem pro otevření víka udržuje vše čisté a hygienické.   

Počítadlo zákazníků

Potřebujete mít kontrolu nad počtem osob ve vaší provozovně? Pak si zvolte „3D People Counter“. Zkušenosti s tímto systémem naleznete ve videu.

Displej u vchodu do prodejny informuje zákazníky o počtu lidí uvnitř a o možnosti jejich vstupu. Jakmile dosáhne prodejna povolený počet kupujících, další již nemohou vstoupit, dokud některý ze zákazníků provozovnu neopustí.

Hygienický háček

S hygienickým háčkem Wanzl se vyhýbáte přímému kontaktu s vysoce používanými povrchy a minimalizujete tak možné riziko nákazy viry a bakteriemi. Otevřete s ním dveře, zmáčknete tlačítka výtahu nebo bankomatu, nebo můžete vést nákupní vozík v prodejně.
 
Rukojeť je vyrobena z PP plastu a má tak extrémní odolnost a dlouhou životnost. Hygienický háček lze díky jojo klipu snadno připevnit na bundu, kapsu nebo pásek a máte ho tak vždy při ruce.

Pro více informací k produktům a cenovou nabídku nás kontaktujte. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *